Trzeba iść w bój przeciw islamowi?

PROFESOR BOGUSŁAW WOLNIEWICZ: “LEWAK TAK NIENAWIDZI CHRZEŚCIJAŃSTWA, ŻE SIĘ PRZECIW NIEMU Z DIABŁEM SPRZYMIERZY. DRAMATYZM NASZEJ SYTUACJI POLEGA NA TYM, ŻE WALCZYMY Z DWOMA PRZECIWNIKAMI JEDNOCZEŚNIE: Z ISLAMEM I Z LEWACTWEM”. Z profesorem BOGUSŁAWEM WOLNIEWICZEM rozmawiają Tomasz Sommer i Rafał Pazio.

Pańskie podejście w sprawie budowy meczetu z minaretem w Warszawie jest bardzo ostre.

A jakie ma być? Na ostry atak – ostra odpowiedź.

Z czego to wynika? Na razie w Polsce to jest problem marginalny.

Czy zatem należy czekać, aż przestanie być marginalny i będziemy u nas mieli trzy miliony muzułmanów? Rzymianie mówili: principiis obsta – odpór dawaj zawczasu. A nie wtedy, gdy już jest za późno – jak dziś we Francji.

Jakie rozwiązanie zaproponować? Szwajcarzy przyjęli prawo, które ma ograniczyć aktywność islamistów do sfery prywatnej i nie dopuścić do publicznej. Nie można tam budować nowych minaretów, które są widoczne z zewnątrz.

To na początek najlepsze. Co kto robi w domu, w to nie wnikamy. Ale nie chcemy w Polsce minaretów – ani w Warszawie, ani w Krakowie, ani w Poznaniu. Jesteśmy krajem od tysiąca lat chrześcijańskim.

cyt.nczas

Reklamy

2 Responses to Trzeba iść w bój przeciw islamowi?

 1. longinus9 pisze:

  Święta prawda.W Polsce nie są potrzebne meczety z minaretem.W Warszawie u „Hanki”panuje destrukcja. Budowa Świątyni Opatrzności Bożej jest zanidbana,budowa pomnika pomordowanych Polaków w KL-Warschau jeszcze nie ruszyła, pomnik Cypriana Kamila Norwida w dobrych chęciach powstaje.W takich okolicznościach lewactwo funduje Warszawie obcy kulturowo i religijnie islam. Stanowczo nie życzymy sobie tego „nowum”. Zdecydowanie nie jak wyraził się profesor Bogusław Wolniewicz.

 2. vGrzegorz pisze:

  Zamiast skupiać uwagę na mało istotnych politycznie nakryciach głowy muzułmanek, czy minaretach pomyślcie konstruktywnie i perspektywicznie.
  We Francji przyrost muzułmanów wynosi 3,8 % rocznie co daje przy procencie składanym podwojenie w ciągu poniżej 20 lat. Kiedy muzułmanie osiągną większość w regionach lub w unii, to będą rdzennych europejczyków i chrześcijan tępić tak jak teraz mordują chrześcijan w państwach islamskich.
  Jeżeli ten tekst wzbudza w Tobie strach, „narzekającą nietolerancję” lub nienawiść ewentualnie chęć zabronienia muzułmanom czegokolwiek lub może nawet (o zgrozo) zabicia muzułmanina to tym samym już teraz akceptujesz tragedię i eksterminację swoich potomków, bo akceptujesz rolę siebie jako ofiary pożeranej przez islam na chwałę walczących islamistów.
  Jestem przekonany, że zamiast tego należy nauczyć się tego co najlepsze w ich postępowaniu oraz jako cywilizacja europejska powinniśmy wykonać nagły niekonwencjonalny ruch (np odesłanie muzułmanów do kraju ich ojców), który zapewnił by nam rozwój i bezpieczeństwo w przyszłości.

  Warto zauważyć, że rodziny islamskie, wietnamskie i hinduskie czerpią pełnymi garściami z dobrobytu społecznego (szkoły, zasiłki, służba zdrowia, opieka społeczna, bezpieczeństwo) nie wkładając w zamian prawie nic (praktycznie nie płacą podatków, nie wspierają kultury, raczej nie służą w armii itp.). Wietnamczycy np. nie umierają bo na „zwolniony” dowód osobisty wchodzi natychmiast nielegalny imigrant.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: