Sukcesy Sikorskiego jak kwiat paproci; wszyscy słyszeli, nikt nie widział

Sukcesy Sikorskiego jak kwiat paproci; wszyscy słyszeli, nikt nie widział– mówi Paweł Wypych w RMF FM. Tak prezydencki minister skomentował kroki szefa MSZ w sprawie represjonowanych Polaków na Białorusi.

– MSZ prowadzi politykę ustępstw, która nie przynosi efektów – mówi gość Przesłuchania w RMF FM Paweł Wypych.

Prezydencki minister dodaje, że Lech Kaczyński przedstawi wkrótce własny projekt ustaw zdrowotnych. Dodaje, że jedynym dobrym pomysłem przedstawionym wczoraj przez Donalda Tuska był postulat włączenia w skład senatu byłych prezydentów. – To jest pomysł wart poparcia – mówi Wypych.

– Nie bardzo rozumiem dlaczego 49 senatorów. Być może posłowi Schetynie wszystko kojarzy się już z totolotkiem – komentuje inne propozycje przedstawione wczoraj przez premiera i Grzegorza Schetynę.

– Jest to projekt tylko na odwrócenie uwagi, od bezrobocia i służby zdrowia – dodaje Paweł Wypych.

Pytany o wybory, twierdzi, że dla Lecha Kaczyńskiego nie jest ważne, kto będzie kandydował. Ma jednak swego faworyta. Chce za przeciwnika kogoś, kogo ego nie jest większe od niego samego.

cyt.ONET

Reklamy

One Response to Sukcesy Sikorskiego jak kwiat paproci; wszyscy słyszeli, nikt nie widział

  1. longinus9 pisze:

    Być ministrem i jeszcze Spraw Zagranicznych to nie tylko wyjazdy rozjazdy,toasty… To bardzo złożona praca jeśli tak do tego się podchodzi. Trzeba mieć też w gabinecie ministerialnym „podręczną biblioteczkę” aby sięgać do niej i cały czas się uczyć i przypominać jak „dyplomacja” działa i działała w świecie od samych początków powstania poprzez średniowiecze, wiek siedemnasty, osiemnasty,dziewiętnasty i dwudziesty aż po czasy współczesne. Pan Sikorski- minister popełnia wiele błędów choćby wyjście przed szereg, uznanie Kosowa, a w polityce zagranicznej reprezentując Polskę wiele błędów popełnił choćby sprawa Polaków na Białorusi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: