Sekuła popełnia przestępstwo?

„Nasz Dziennik”: Utrudnianie przez przewodniczącego Mirosława Sekułę postępowania sejmowej komisji śledczej badającej aferę hazardową może mieć nawet charakter działań o charakterze przestępczym – uważa członek tej komisji poseł Zbigniew Wassermann w wywiadzie opublikowanym w gazecie.


Poseł Wassermann stwierdził w nim m.in., że Mirosław Sekuła od wielu tygodni nie chce uwzględnić jego wniosków o udostępnienie komisji najważniejszych dowodów akt prokuratorskich śledztw tej afery, przecieku z kancelarii premiera, bilingów połączeń telefonicznych oraz stenogramów z podsłuchów rozmów telefonicznych.

Nawiązując do zachowania przewodniczącego w czasie przesłuchania Zbigniewa Chlebowskiego, a szczególnie jego zakończenia, Zbigniew Wassermann powiedział, że w „szaleństwach Sekuły może być metoda na niedopuszczenie do ujawnienia prawdy o aferze hazardowej”.

Zwrócił uwagę na fakt, że niespotykanym w innych komisjach standardem tej komisji jest prowadzenie przesłuchań bez obecności ekspertów, szczególnie prawników. To – jego zdaniem – pozwala przewodniczącemu na podejmowanie wielu bezpodstawnych decyzji.

cyt.ONET

cały tekst: Nasz Dziennik

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: