Fatalny wynik rządu

„Rzeczpospolita”: 33 proc. Polaków jest zdania, że mijający rok pod względem politycznym był gorszy od poprzedniego – wynika z sondażu GfK Polonia.
Tylko 10 proc. ankietowanych uważa, że ten rok był lepszy. Dla ponad połowy badanych nie był ani lepszy, ani gorszy. Na pytanie, czy w 2009 roku gabinet Donalda Tuska spełnił oczekiwania obywateli, twierdząco odpowiada tylko 13 proc. badanych. Aż 81 proc. mówi, że nie. Przed rokiem 30 proc. badanych uważało, że rząd spełnia ich oczekiwania, przeciwnego zdania było 68 proc.


Pytani o najbardziej bulwersujące wydarzenie 2009 roku na pierwszym miejscu ankietowani wymieniają aferę hazardową (wskazało ją 22 proc. respondentów. Na drugim – ogłoszenie przez rząd sprzedaży polskich stoczni katarskiemu inwestorowi, który później wycofał się z transakcji (18 proc.).

cyt.ONET

Reklamy

One Response to Fatalny wynik rządu

  1. longinus9 pisze:

    Pramier „Sukces” ma same sukcesy.Wyprowadził kumpla Chlebowskiego z sałny hazardowej,w tle ma Grada wpatrzongo w „balcelowską pierestrojke” a dalej Gawłowski… od podawania trucizny w środowisko Polski.Rasowy inspirator od antygeotermii. I jeszcze Grześ kłamczuszek ale nie ten z bajki lecz rzeczywisty.Rasowa brygada by osiąść na dnie z młyńskim kamieniem. Za Polskę !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: