Afera hazardowa z Chlebowskim i Drzewieckim w tle

„Rz” ujawnia kulisy afery, o której Centralne Biuro Antykorupcyjne poinformowało prezydenta, premiera, władze Sejmu i Senatu. W piśmie do nich ostrzegło, że budżet państwa mógł stracić 469 mln zł na zmianach w tzw. ustawie hazardowej.

Jak ustaliliśmy, w sprawę zamieszani są czołowi politycy PO: szef Klubu PO Zbigniew Chlebowski i minister sportu Mirosław Drzewiecki. Mieli lobbować w interesie firm hazardowych. To nie koniec: CBA zaalarmowało prezydenta o przecieku, który nastąpił po tym, jak Biuro powiadomiło o aferze premiera Donalda Tuska.

cyt. Rzeczpospolita

Reklamy

5 Responses to Afera hazardowa z Chlebowskim i Drzewieckim w tle

 1. sonia pisze:

  rysio,miro,zbysio i….Jaskiernia
  ot takie mamy towarzycho rzadzące nami

 2. sonia pisze:

  a ten,kto to wykrył…..na 8lat ciężkich robót….z paragrafu x K.K i rekomendacji pana Czumy….
  piątka z plusem dla dzielnego pana Mariusza
  Kaminskiego i Jego wsółpracowników….

 3. longinus9 pisze:

  dla prawego obrońcy interesów Polski wielkie podziękowanie.
  Domniemać trzeba, że w tym „interesie” brała udział główna „figura” tego pola szachowego pierwszy w PO.
  Donald Tusk winien poddać się oczyszczeniu jeśli nie widzi swojej winy. Jednak ten typ chce wszczynać wojny z PiS-em i to w Polskim Sejmie. Osobowość tego człowieka wskazuje, że ma ciągoty psychopatyczne i awanturnicze godzące bezpośrednio i pośrednio w interesy Polski. Dlatego też na stanowisku Premiera w Polsce winien stanąć ktoś zrównoważony i odpowiedzialny. Może kobieta… A może Pani Urszula Krupa…?

 4. Grażyna pisze:

  Moi kochano netowi przyjaciele!
  Nie mogę ukrywać ,że zaczęłam się bać.
  Wcześniej nie uświadamiałam sobie wielkiego wpływu przestępców na elity rządzące w Polsce.
  Dotarło do mojej świadomości ,że pieniądze jakie ma nasz Rząd pochodzą z haraczy i nielegalnych wpływów i że zwykli mafiozi decydują jak ma być w Polsce.Kilka dni temu min.Ziobro mówił na konferencji prasowej o mafijnych układach i korupcji w Polsce i o przyczynach dla których rząd Jarosłwa Kaczyńskiego był tak tępiony przez polityków PO.
  Ziobro mówił o tym już kiedyś. Ale tera dopiero w świetle afery hazardowej i zabójstwa Olewnika – – poukładałam sobie fakty i jestem przerażona.
  Zdawać by się również mogło ,że takie niewinnie zbierane wycinki prasowe jak mój blog nie powinny nikogo obchodzić.
  Otóż jest zdumiewające ile kpin , inwektyw i pogróżek dotąd próbowano wpisać na tym blogu.( że nie wspomnę o włamaniu na komputer ) .Oczywiście kasowałam to , uznając za nieudolną zabawę młodzieżowych bojówek PO.
  Mój mąż uważa natomiast ,że bez potrzeby się narażam , bo żyjemy znowu w takim kraju ,gdzie głośne wyraźnie swoich poglądów, niepoprawnych politycznie jest karalne. Włosi mają swoją Cosa Nostrę. Jak się nazywa polska odmiana tej organizacji to nie wiem , ale wiem na pewno ,że chroni ich premier Tusk i jego ludzie.
  Jeśli szef CBA odkrył prawdę to za karę trafi do więzienia.
  A co !
  A to że w więzieniu morduje się tych. którzy coś wiedzą – to wszyscy wiemy z autopsji na przykładzie przywołanej tu już wcześniej sprawy Olewnika.
  Jak powinni mówić i myśleć Polacy – przecież mówi wyraźnie premier Tusk , jego przyjaciele z PO oraz sprzyjające im media ( m.in.)TVN. A że stoją za tym pieniądze pochodzące z haraczy – to ja naprawdę nie wiedziałam. Podejrzewałam zupełnie inne źródło….

 5. longinus9 pisze:

  Grażyno dzięki za szczerość. Bądź silna Duchem.Doskonale wiemy co w trawie piszczy. Jednak przestępców należy doprowadzić nawet na powrozie tam gdzie ich miejsce.Nie ma taryfy ulgowej dla nikogo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: